Ankara Halı Yıkama 0312 379 00 68


ankara halı yıkama

ankara halı yıkama

ankara halı yıkama

PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA

0312 379 00 68 – 0542 633 76 53

Pamuk halı yıkama fabrikası ve Ankara halı yıkama fabrikası 12 yılı aşkın süredir halı yıkama sektöründe faaliyet göstermektedir. Ankara’nın en köklü firmalarındandır. 12 yıldır halılarını  ankara halı yıkama kalitesini tercih eden binlerce siz değerli müşterimiz referansımız olup, ankara halı yıkamayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.ankara halı yıkama teknolojik gelişmelere paralel olarak son sistem makinalarla donattığımız fabrikamızda halılarınız el değmeden hijyen kurallarına uygun olarak yıkanmaktadır.Fabrikamıza gelen halılarınız sırasıyla,özel karışımlı leke yumuşatılması ve halılarınızı dezenfekte edilmesi, otomatik halı yıkama makinasıyla detaylı yıkama, yüksek devirli rulo santrüfüj halı sıkma makinası ile halı sıkma işlemi, tamamen kurumuş ve nemden arındırılmış halılarınızın son leke ve temizlik kontrollerinin yapılması, parfümlenerek ambalajlanması ve uygun olduğunuz zamanda ücretsiz servisimiz ile evinize teslim edilmesini sağlıyoruz.etlik hali yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Halı temizleme veya koltuk temizliğini meslek edinmiş Türkiye genelinde bir çok firmaya da teknik destek, ayrıca ekip ve ekipman teminatı firmamız tarafında sunulmaktadır. ”Herkes halı yıkayamaz” sözümüzden yola çıkarak halı yıkamanın bir çok oto yıkamacılar tarafından da yıkanmasını uygun görmeyen firmamız halı yıkamayı meslek haline getirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Halılarınızı 6 ayrı işlemden geçirdikten sonra ücretsiz servisimizle evlerinize teslim ediyoruz. Bu işlemler sırasıyla toz alma, halı yıkama, santrifüj, havalandırma, hav alma, paketlemedir.

Pamuk Halı Yıkama ve  ankara halı yıkama 1000 m² kapalı alan, 1000 m² sera sistemi askı alanı, 3000 m² kapalı sera tipi askı kapasitesi, günlük 1500 m² yıkama kapasitesi, 5 araçlık servis filosu ve 56 kişilik profesyonel personel kadrosuyla Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası 

ankara halı yıkama,halı yıkama ankara,hali yikama ankara

En temiz halı yıkayan halı yıkama fabrikası

Tüm halıları Anti-bakteriyel yıkama sistemi ile yıkayan tek fabrikayız… Anti-bakteriyel yıkama sistemi ile yıkanan halılar çok temiz olur, bakteri ve mikropları 6 ay boyunca bünyesinde barındırmaz ve daha geç kirlenir.
Profesyonel halı yıkama GARANTİLİ bir hizmettir. Müşterinin yapılan temizlikten memnun kalmaması durumunda halılar ücretsiz olarak tekrar yıkanır.

Ücretsiz Servis

Ankara’nın her yerine ücretsiz servis Ankara merkez sınırları içerisine hızlı ve zamanında servis hizmeti vermekteyiz.Halılarınız evinizden ücretsiz servis ile alınır ve yıkandıktan sonra yine evinize teslim edilir.
Ankara halı yıkama    Temiz halı yıkama

Ucuz Halı Yıkama Aldatmacası

Ucuz halı yıkama yapabilmek için kaliteden taviz verme mecburiyeti vardır…. Kalite ucuz değildir. En kaliteli malzemeleri kullanan hiç bir halı yıkama fabrikası m² si 2.00 TL den halı yıkayamaz. Oto yıkama şampuanı ile yerde süpürge fırça ile ve tazyikli su ile halı yıkayanlar ancak ki ucuz yıkayabilirler. Kaçak çalışıp Ankara’nın çevre köylerinde göl suyu ile halı yıkayan yüzlerce sözde halı yıkama fabrikası vardır

Pamuk Halı Yıkama Fabrikası, Ankara halı yıkama

  • Profesyonel Personel ve Ekipmanlar
  • Hızlı ve Güleryüzlü Servis
  • Leke Çıkarmada %95 Başarı
  • Ücretsiz Adresten Alım ve Teslimat
  • Dünya Standartlarında Hizmet
  • Çevre Dostu Temizlik, Hijyenik Temizlik
  • Extra Parlaklık, Extra Yumuşaklık, Extra Canlılık
  • %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi