Stor ve Zebra Perde Yıkama 0312 379 00 68


Stor ve Zebra Perde Yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama

STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA

PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA

0312 379 00 68 – 0542 633 76 53

 Stor Perde Yıkama

Stor perdeler evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perdelerdir. Renk renk ve desen desen, bulunduğu ortamı şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve bütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez.

Belirli aralıklarla stor perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır. Hijyen bir şekilde Ankara’da hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır.

Stor Perde Temizliği

 Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir perdeler yıkanmalıdır.

Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır. Firmamız stor perde temizliği ile birlikte storlarınızdaki eksikleri de tamamlayarak kusursuz bir temizlik sunmaktadır.

Zebra Perde Yıkama

Hassas bir stor yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. 

 Ankara’nın lider marka tescilli stor perde yıkamacısı.

ANKARA’da Profesyonel Stor Perde Yıkama Hizmeti

Perde temizliği konusunda, fiyatlarımız açısından da firmamız gerekli tüm ekonomik altyapı zeminini oluşturmuş ve en uygun stor yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır.

Stor perdeler mekanizmalı rulo profile sarılarak yukarı aşağı hareket ettirilen perdelerdir.

Kullanım kolaylığı ve estetik görünümü ile öne çıkan bu perdelerin temizlenmesi profesyonel ellerde gayet kolay iken, amatör ellerde perdeye zarar verilebilir. Firmamız garantili perde temizleme hizmeti vermektedir.