Esertepe Halı Yıkama 0312 379 00 68


esertepe halı yıkama

esertepe halı yıkama

PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA

0312 379 00 68 – 0542 633 76 53

Pamuk Halı Yıkama Ankara esertepe halı yıkama firması olarak Ankara Keçiören’in önde gelen halı yıkama firmalarındandır. Halı yıkama konusunda en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir. İlk yıkamada müşterilerimizin memnun kalmadığı halılara koşulsuz şartsız ikinci yıkama garantisi veriyoruz.

Pamuk Halı Yıkama esertepe olarak halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, battaniye yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama gibi hizmetler vermekteyiz.

Halılarınızı 6 ayrı işlemden geçirdikten sonra ücretsiz servisimizle evlerinize teslim ediyoruz. Bu işlemler sırasıyla toz alma, halı yıkama, santrifüj, havalandırma, hav alma, paketlemedir.esertepe halı yıkama

En temiz halı yıkayan halı yıkama fabrikası

Tüm halıları Anti-bakteriyel yıkama sistemi ile yıkayan tek fabrikayız… Anti-bakteriyel yıkama sistemi ile yıkanan halılar çok temiz olur, bakteri ve mikropları 6 ay boyunca bünyesinde barındırmaz ve daha geç kirlenir.

Profesyonel halı yıkama GARANTİLİ bir hizmettir. Müşterinin yapılan temizlikten memnun kalmaması durumunda halılar ücretsiz olarak tekrar yıkanır.

Ücretsiz Servis

Ankara’nın her yerine ücretsiz servis Ankara merkez sınırları içerisine hızlı ve zamanında servis hizmeti vermekteyiz.Halılarınız evinizden ücretsiz servis ile alınır ve yıkandıktan sonra yine evinize teslim edilir.
Ankara halı yıkama    Temiz halı yıkama

Pamuk halı ve koltuk yıkama ile tam donanımlı ekip ve ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve ücretsiz servisimizle hizmetinizdeyiz. Çok sevdiğiniz koltuklarınızın sizinle uzun yıllar yaşamasını istiyorsanız gelin sizde profesyonel koltuk yıkama hizmetimizden yararlanın.

Yıkama konusunda herzaman en güçlü firmalardan olan halı yıkama ve koltuk yıkama firmamızı denemeden karar vermeyiniz,koltuk yıkama konsunda en iyi tecrübe deneyim ile sizlere eşsiz bir koltuk yıkama hizmeti sunan bizler sizlerden gelen görüş öneri istek dilek ve şikayetlerinizi anında değerlendiriyor ve size en iyi sonucu veriyoruz.

esertepe halı yıkama

Esertepe koltuk yıkama firması ankara olarak keçiören semtinde en iyi koltuk yıkama hizmetini sunan firmamız size bir telefon kadar yakındır.Koltuk yıkama bilindiği gibi zor ve zahmetli bir işlemdir ve herzaman profesyonel firmalar ve kişiler tarafından yapılmalıdır sizlerde en profesyonel ve en uzman ekiple çalışmak istiyorsanız bizi tercih ediniz.Koltuk yıkama konusunda en iyisi en güvenlisi için herzaman yanıbaşınızdayız.