Ayvalı Stor Perde Yıkama 0312 379 00 68


ayvalı stor perde yıkama

STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA

PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA

Tel: (0312) 379 00 68

Gsm: (0542) 633 76 53

PAMUK Halı Yıkama Ankara zebra ve stor perde yıkama evlerimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmezi olan ve sürekli kullanılan eşyalardan bir tanesi olan perdelerimiz sık sık kirlenebilmektedir.ayvalı stor perde yıkama

Zebra perdeleriniz kaliteli kumaşlardan yapıldığı için yıkama işleminde titiz davranılmalı yoksa perdelerinizde kalıcı hasarlara yol açar.

Bu kirlenmelerde ortama kir ve mikrop yayar ve kötü bir görüntü oluşturur. Bunu engellemek için ev ve iş yerlerinde bulunan perdelerimizi sık sık yıkatmamız gerekmektedir. Pamuk halı ve perde yıkama firması olarak kirlenmiş olan ve yıkatma zamanı gelmiş olan perdelerinizi yıkamaktayız.

Pamuk halı yıkama ve perde yıkama firmamız da çalışmakta olan ekiplerimiz perde yıkama hakkında özel eğitimler alarak perde yıkama hakkında profesyonelleşirler.

Bu sayede perdeleriniz Ankara perde yıkama firmamız da profesyonel perde yıkama ekiplerince en iyi şekilde yıkanır. Ayrıca firmamız da kullanmakta olduğumuz perde yıkama makineleri de son teknolojiye uygun şekildedir.

Profesyonel ekiplerimiz bu perde yıkama makineleri ile perdelerinize hiç bir zarar vermeden yıkamaktalar. Ayrıca firmamız da yıkanan perdelerin kullanım süresi artmaktadır.

Bunda uyguladığımız uygun perde yıkama tekniklerinin ve profesyonel ekiplerimizin büyük katkısı bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlere her gün bir yenisini ekleyerek keçiören perde yıkama firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

ayvalı stor perde yıkama

Pamuk Halı Yıkama olarak kalitemizden ödün vermeden müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde cevap verecek şekilde yenilikleri yakından takip ediyoruz. Sizde bakteriden uzak, lekesiz, kokusuz, tertemiz koltuklar istiyorsanız bize ulaşın.

Koltuk temizleme konusunda en iyi hizmeti vermek için çalışan koltuk temizleme ankara firması sizlerden gelen yoğun istek ve taleplerden anlamakdadır ki en iyi hizmeti verme gayesi içinde çalışmak her zaman bizlere tavsiye öneri ve beğeni olarak geri dönmektedir.