Beştepe Halı Yıkama 0312 379 00 68


beştepe halı yıkama

beştepe halı yıkama

beştepe halı yıkama

PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA

0312 379 00 68 – 0542 633 76 53

EVİNİZDEN ALIP EVİNİZE TESLİM EDELİM

beştepe halı yıkama 

Halılarınız, ileri teknoloji cihaz ve malzemelerle donatılmış tesisimizde,deneyimli ekibimiz.tarafından özenle temizlenir.
Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.   Halılarınız hırsızlık ve yangına karşı firmamızın güvencesi altındadır.  Halılarınız şirket yetkilileri tarafından makbuz karşılığında teslim alınır .

İşi uzmanına danışın PAMUK HALI YIKAMA’ yı arayın .

Halınızı temizlerken halının cinsini, hangi tür deterjan veya halı şampuanı kullanacağınızı öğrenip ne tür bir temizlik yahut halı yıkama işleminden geçireceğinizi bilmeden halılarını yıkamaya kalkmayın, zira halılarınız boya atabilir, çeşitli şekil bozulmalarına maruz kalabilir.En iyisi halı yıkama ve temizleme işini işin uzmanlarına yani halı yıkamacılara bırakmak, Halı Yıkama Fabrikamız sizlere halı yıkama ve temizlemede memnuniyet garantisi veriyor, arayın PAMUK HALI YIKAMA’ yı halılarınızı evinizden alalım, pırıl pırıl teslim edelim

ANTİBAKTERİYEL VE HASSAS TEKNİKLER.

Ürünlerinizin hepsi antibakteriyel, antistatik ve antialerjik olması sebebiyle maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Pamuk Halı Yıkama’ya birbirinden güzel ve trend renklerde gelen halılar hijyen sistem ve alternatif uygulamalar sonrası  özel kuruma ünitelerine sahip olduğumuz için asla koku yapmıyor. Astım hastaları alerjik çocuklar ve büyükler için tercih edilen deterjanlar kullanılmakta , ürünleriniz uzun bir süre bakteri ve mikroplardan uzak tutulmaktadır.

Evlerimizin en özel eşyalarından bir tanesi olan halılar zaman içerisinde çok fazla kirleniyor ve birçoklarımız günlük temizlik yapmasına rağmen bu kirlere kolay kolay ulaşamıyor çünkü halılar farklı tipteki ürünlerdir ve kiri en dibe hapsederek saklayan ürünlerdir bu yüzden temizlik işlemleri de bir hayli zordur.

beştepe halı yıkama

Pamuk halı yıkama bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve ürünlerinizi evlerinizden alarak teknolojik aletler aracılığı ile detaylı bir şekilde temizliyor.

Halı yıkama sektörünün en özel adreslerinden bir tanesi olan firmamız güler yüzlü ve kaliteli hizmeti ile sizlerin huzuruna çıkıyor. Halılarınızın modeline göre yıkama işlemleri farklılık gösteriyor ve en hassas ürünler için bile bir yıkama programımız olduğunu da hatırlatmak istiyoruz.