İletişim 0312 379 00 68


pamuk halı yıkama iletişim

pamuk halı yıkama iletişim

pamuk halı yıkama iletişim

PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA

0312 379 00 68 – 0542 633 76 53

(Firmamız Pazar günleride hizmet vermektedir.)

ANKARA HALI YIKAMA

KEÇİÖREN HALI YIKAMA

ETLİK HALI YIKAMA

ATAPARK HALI YIKAMA

HASKÖY HALI YIKAMA

BEŞTEPE HALI YIKAMA

YENİMAHALLE HALI YIKAMA 

ŞENTEPE HALI YIKAMA

ÇUKURAMBAR HALI YIKAMA

ESERTEPE HALI YIKAMA

100.YIL HALI YIKAMA

ÖVEÇLER HALI YIKAMA

İrtibat Büro ADRES:Etlik Yayla mah.1504 sok.No:18 Keçiören/ANKARA

İrtibat Büro ADRES:Çiğdemtepe, Aydan Cd. No:113, 06210 Yenimahalle/Ankara, Turkey

İrtibat Büro ADRES:Tepebaşı, Barut Sk. No:24, 06290 Keçiören/Ankara, Turkey

İrtibat Büro ADRES:İncirli, Yunus Emre Cd. No:75, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Pamuk halı yıkama fabrikası ve Ankara halı yıkama fabrikası 12 yılı aşkın süredir halı yıkama sektöründe faaliyet göstermektedir. Ankara’nın en köklü firmalarındandır. 12 yıldır halılarını  ankara halı yıkama kalitesini tercih eden binlerce siz değerli müşterimiz referansımız olup, ankara halı yıkamayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.ankara halı yıkama teknolojik gelişmelere paralel olarak son sistem makinalarla donattığımız fabrikamızda halılarınız el değmeden hijyen kurallarına uygun olarak yıkanmaktadır.

Fabrikamıza gelen halılarınız sırasıyla,özel karışımlı leke yumuşatılması ve halılarınızı dezenfekte edilmesi, otomatik halı yıkama makinasıyla detaylı yıkama, yüksek devirli rulo santrüfüj halı sıkma makinası ile halı sıkma işlemi, tamamen kurumuş ve nemden arındırılmış halılarınızın son leke ve temizlik kontrollerinin yapılması, parfümlenerek ambalajlanması ve uygun olduğunuz zamanda ücretsiz servisimiz ile evinize teslim edilmesini sağlıyoruz.etlik hali yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için var gücümüzle çalışmaktayız.Ankara’nın her yerine ücretsiz servis Ankara merkez sınırları içerisine hızlı ve zamanında servis hizmeti vermekteyiz.Halılarınız evinizden ücretsiz servis ile alınır ve yıkandıktan sonra yine evinize teslim edilir.
Ankara halı yıkama    Temiz halı yıkama Tüm halıları Anti-bakteriyel yıkama sistemi ile yıkayan tek fabrikayız… Anti-bakteriyel yıkama sistemi ile yıkanan halılar çok temiz olur, bakteri ve mikropları 6 ay boyunca bünyesinde barındırmaz ve daha geç kirlenir.

Ücretsiz Servis

Ankara’nın her yerine ücretsiz servis Ankara merkez sınırları içerisine hızlı ve zamanında servis hizmeti vermekteyiz.Halılarınız evinizden ücretsiz servis ile alınır ve yıkandıktan sonra yine evinize teslim edilir.
Ankara halı yıkama    Temiz halı yıkama